Autor Tema: Pluton i Mars  (Pročitano 5103 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mnemozina

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
Pluton i Mars
« poslato: мај 01, 2010, 02:25:01 »
Ena
21/5/09, 20:27
Da li je ovo u sinastriji uvek znak nasilja? Mislim na kvadrat, konjukciju i opoziciju.

Šta vam se dešava kad recimo njegov Pluton "napada" vaš Mars, a vaš pravi dobre aspekte s njegovim Plutonom?

Ima li primera?

U kom su se pravcu odvijali ovi aspekti i ako su krenuli loše - štra je bio okidač?

--------------------------------------------------------------------------------

kocka je bacena
21/5/09, 23:32
Da li je ovo u sinastriji uvek znak nasilja? Mislim na kvadrat, konjukciju i opoziciju.

Šta vam se dešava kad recimo njegov Pluton "napada" vaš Mars, a vaš pravi dobre aspekte s njegovim Plutonom?

Ima li primera?

U kom su se pravcu odvijali ovi aspekti i ako su krenuli loše - štra je bio okidač?

u sinastriji sam sa mojim najboljim ljubavnicima imala ko po pravilu moj Ma 0 njegov Pl-do sada nije bilo nasilja,samo jedna neverovatno dobar sex:D

--------------------------------------------------------------------------------

Ena
21/5/09, 23:40
mmmmm pa to još i dobro zvuči :D

-atina-
21/5/09, 23:58
u sinastriji sam sa mojim najboljim ljubavnicima imala ko po pravilu moj Ma 0 njegov Pl-do sada nije bilo nasilja,samo jedna neverovatno dobar sex:D

ziva istina:zviz:

Ena
22/5/09, 08:18
Da......iskusila sam ja taj osećaj i tu energiju, pa znam o čemu pričate, nego se na duže staze u vezama ovaj aspekt svuda pominje kao borba za dominaciju. Šta se na duže staze dešava?

Obe kažete strast....ali u prošlom vremenu, dakle veze su se završile. Kako su završene? Šta je bio okidač?

alea
22/5/09, 09:21
Evo, pisala sam i na temi Ve / Pl, o tom Pl koji pravi sa mojim Ma 180.
Ma je vladar moje V kuće, tako da, da bih ja nekog zavolela očigledno mora da mi padne na Ma.
Do sada nisam imala aspekt sa Pl ali sada imam 180, i osetim da ja njega strašno privlačim. Plus toga, i moj Ma i njegov Pl su u V kućama...borba za dominaciju je stalno prisutna, kao i borba ega, jer je i njegovo So na mom Ma.:hm:

I ja bih volela da čujem nečije iskustvo, čisto da znam šta mi je činiti...hajde vi koje ste to već prošle, pucajte!

-atina-
22/5/09, 10:38
To ti je blago receno ludnica,imas sve a onda odjednom nemas nista a pri tom nemas pojma sta se desilo pa je dovelo do toga..ja sam imala mnogo aspekata SA, UR,PL prema MA,VE itd./da ne nabrajam sada sve ima dosta a i pisala sam vec pa cu se i smuciti ovom narodu ovde:haha: / u sinastrijama pa je sve to dalo nenormalnu privlacnost na prvu loptu, znaci jedan pogled, dodir i eksplozija, fatalnost sa obe strane do te mere da nije mogao proci dan a da se nismo culi najmanje 20 puta, spavanje bez bez predhodno 1 h razgovora nije dolazilo u obzir, budjenje nema sanse...kad se vidimo i provedemo zajedno 7-10 dana nastaje pakao kad treba da krene on od mene ili ja od njega,plakanja,suza, takvih reci od kojih se jednostavno nemozes oprostiti i koje ti ostaju u malom mozgu dok si ziv, jos nisam otisla ja ili on a vec jedno drugome nedostajemo da to boli.....kada smo raskidali to je trajalo 3 dana, nikako nije mogao da ode od mene i kad je posao nije odmakao 100m od moje kuce zove i tako narednih nekoliko dana, svaki dan, non stop plakanja.....totalni haos..moja VE njemu u 7,njegov ASC meni u1, moj njemu u 1 rekao bi neko idealno ali nije... moj i njegov MA u 90, njegov SA meni u 7, njegov SA na moju VE i obrnuto, njegov SA moj MO....karma ili patologija nemam pojma pokazace vreme..

kocka je bacena
22/5/09, 11:24
Da......iskusila sam ja taj osećaj i tu energiju, pa znam o čemu pričate, nego se na duže staze u vezama ovaj aspekt svuda pominje kao borba za dominaciju. Šta se na duže staze dešava?

Obe kažete strast....ali u prošlom vremenu, dakle veze su se završile. Kako su završene? Šta je bio okidač?

Ja lično mislim da sve,ali apsolutno sve zavisi od natalne....u gotovo svim svojim sinastrijama,mislim na muškarce sa kojima sam bila duže,imala sam ko po pravilu aspekt Pl sa nekom ličnom planetom....ja to povezujem sa tim da mi je VE u sco u 8. kući,a Pl na vrhu 8. polja,a Mesec vladar 5. kuce u jakom kvadratu sa Pl,zatim Ma mi je vagi,a njegov dispozitor ta škorpionska Ve,pa su moji muškarci(Ma) odmah uvdeni u moju 8. kuću-kuću opasnosti,sexa...očigledno je da sa ovakvom postavkom moram u životu imati fatalne veze,a fatalne veze daje PL....moja najduža veza je bila sa čovekom čiji je Mesec u sco,na mom Pl,a on je svojim PL pravio egzaktan sextil na moju VE...kako moja Ve pravi 0 Sa,u sinastriji je njegov Sa pravio 180 na moju Ve-ali,ovo već nije priča za ovu temu....

e,sada druga fatalna veza je bila sa čovekom s kojim sam imala moj Ma 0 njegov Pl,i završila se vrlo kobno po mene....bilo je prevlasti za dominaciju,ali ja sam to nekako povezivala što je on bio Lav,a ja Strelac s Mesecem u lavu....mislila sam da ću posle njega umreti,dodatno na sve to još mi se dosta loših stvari izdešavalo u tom periodu,pa ja sve to dopinelo mom jako lošem stanju....te godine mi je direktovani Pl seo na natalnu Ve,tako da sam ja morala htela ne htela da prođem kroz jednu fatalnu vezu,koja će se loše završiti po mene....s tim čovekom sam imala još samo jedan loš aspket moje Sunce 90 njegov Sa,sve ostala je bilo manje-više ok,tako da je verovatno zbog ova 2 aspekta pukla veza...

Trenutno sam s dečkom,s kojim u sinastriji imam mnogo umešanog Pl,obostrano Ma 0 Pl (možeš misliti kako izgleda krevet posle nas :D ),ali nameravam da ga šutnem,a zašto???neko šesto čulo mi govori da će me sjebati,a to sada ne mogu da dozvolim....

Poenta,cele priče je da nisam baš ljubitelj aspekata sa PL,ali ako neko ima u natalnoj predispozicije ka fatalnim vezama ,aspketi sa Pl su neizbežni,kao što Jovanina Ve u vodolija traži puno aspketa sa Ur u sinastriji....

alea
22/5/09, 13:41
E Kocka, u pravu si to za Ve.
Meni je izgleda fatalan bio onaj čiji je Sa pravio aspekte s mojom Ve i Ma.
Doduše, njegov Ma u škorpiji...gde je moj vladar 8. Mo i vladar 7. Me...:hm:
Iscedio me je kako samo škorpijski mars ume...verovatno zbog tog Pl...:hm:

Ena
22/5/09, 16:56
tako da, da bih ja nekog zavolela očigledno mora da mi padne na Ma.

hahahahhahahahahha pa eto bre ženo, (pozivam se na post o Marsu), kakvi crni zodijački znaci, vidiš da mora da bude vanzemaljac:)))))

Dodaću ti još nešto na Venera/Saturn, da ne offtopujem ovde

alea
22/5/09, 17:35
Milsiš da mi padne S Marsa?:))

Ena
22/5/09, 18:49
pa da...s Marsa, a može i s Plutona, tom ne bi pobegla. Znaš da Venera ionako više voli Plutonovce od Marsovaca:))

Mirabilis
22/5/09, 23:35
pa da...s Marsa, a može i s Plutona, tom ne bi pobegla. Znaš da Venera ionako više voli Plutonovce od Marsovaca:))

Nije da Venera voli više Plutonovce od Marsovaca, nego s Plutonovcima nema rasprave.

Ena
23/5/09, 00:53
Kocka je bačena, super post stvarno.

Dupor kaže: pravi li njegov malefik loš aspekt sa ženskom venerom - beži glavom bez obzira.
Tu Misli na Mars, Pluton i Saturn valjda.
A upravo oni daju strast i trajnost.
Možda je ipak uticaj na Mesec ključan?

Znači, definitivno se ovo loše završi....

Mirabilis
23/5/09, 11:57
Znaš šta ću ti reć za Dupora, on je jel nekako mračan i težak, al živa istina za te malefike s Venerom. Pluton/Venera gadno, al ne znam baš za Ma/Ve....neki teži aspekti daju jaku strast i dobar seks...

Van mreže Mnemozina

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
Odg: Pluton i Mars
« Odgovor #1 poslato: мај 01, 2010, 02:25:32 »
-atina-
23/5/09, 19:02
Ja jedino mogu reci ovo..oboje imamo MO90VE,MO180 tj.0NE, VE90NE takve iluzije i snovi, pa da bilo je kao u bajci do te mere da jedno drugo nismo sagledali kako treba, oboje smo se digli no neba i tresnuli o zemlju....e ali sinastrija kaze njegov PL0MA,120VE a moj 90MO,90VE,60MA.. pa njegov UR180MO,90VE,0NE a moj opet 180VE pa najgore je da su nasi MA90MA a MA150VE-obostrano, njegov 60PL,60UR ali moj 120SA..e sad to je bila takva sex. energija da ja i dan danas nemogu cudom da se nacudim, ne znam sta me je snaslo a ni on bogami,gde smo hteli, kad smo hteli i koliko smo hteli-dovoljno je bilo da samo jednome od nas padne na pamet i da se pogledamo i... :D
e sad njegov SA90MO,90NE a moj mu odgovara ovako SA0VE,SA90JU da bi rezultat bio SA150SA, moj SA njemu u 8 a njegov meni u 1:cool:
sto se tice njegovog MO i NE /nat. on ima MO0NE U 5:D / tu su radili90 na moj PL ali 60 na moju VE dok je moj MO 180UR,60VE,60ME,60SO ali opet MO150MO..i ovo je trajalo i to dobro, nije bilo vecih problema dok nije proradila stvarnost...kad se rasprsila ona iluzija sa pocetka mog posta i kad otvoris oci onda...mora da je kraj..
stavicu ovu fatalnu sinastriju u potpis, ima je vec na jednoj temi ali...neka ostane jer ja i da hocu i ma koliko zelela ovo ne mogu da zaboravim..

alea
23/5/09, 21:14
Kocka je bačena, super post stvarno.

Dupor kaže: pravi li njegov malefik loš aspekt sa ženskom venerom - beži glavom bez obzira.
Tu Misli na Mars, Pluton i Saturn valjda.
A upravo oni daju strast i trajnost.
Možda je ipak uticaj na Mesec ključan?

Znači, definitivno se ovo loše završi....

Dupor je živeo u vreme "jedan sex za ceo život":D

Kada bi znao kako su se sexualni apetiti današnje omladine izopačili...ko zna šta bi sve rekao...kao i kad kaže za Mo0Ve "mužu otvorena vrata":haha:

A što se tiče aspekata sa Mo...pa za mene su oni presudni, jer mi Ve vlada 11. kućom a Mo 8. tako da onaj ko meni aspektuje Mo "ima otvorena vrata":D

alea
23/5/09, 21:18
Nije da Venera voli više Plutonovce od Marsovaca, nego s Plutonovcima nema rasprave.

Ja mislim da nijedan Ma kojeg sam upoznala do sada nije aspektovao moju Ve, ali Pl redovno.
Ovaj prethodni, Ma u škorpiji, neki sep. 60, a njegov dispozitor Pl moja Ve 120...ja izgore...

Sada, upoznala sam jednu osobu koja sa mojom Ve ima Pl 90, dok moj Pl sa njegovom 120...hmmm...još i moj Ma180 njegov Pl..i moj Ma0So njegovo ( u ovnu) , a moj Mo 90 njegov Ma ..prosto me strah:shock: :shock: :shock:

kocka je bacena
23/5/09, 22:36
Sada, upoznala sam jednu osobu koja sa mojom Ve ima Pl 90, dok moj Pl sa njegovom 120...hmmm...još i moj Ma180 njegov Pl..i moj Ma0So njegovo ( u ovnu) , a moj Mo 90 njegov Ma ..prosto me strah:shock: :shock: :shock:

....i treba da te bude strah:D

-atina-
23/5/09, 23:16

strah...ma jok:D
Dobro dosla :zviz:

Mirabilis
24/5/09, 03:39

:eek: Ej, makni se od te osobe, bez zafrkancije. Tvoja Venera 90 njegov Pluton - ovdje si ti gubitnik jer će te on tvoju ženstvenost milom il silom, manipulativno promijenit, vječita borba da te pretvori u ono što nisi. Njegov Pluton 180 Mars - ovdje tvoj Mars gubi. Ovaj aspekt ti pojede svu živu energiju i snagu, isto ko giljotina. Tvoj Mjesec 90 Mars - emotivna ili fizička povreda od njegove strane. Bježi kud te noge nose!!!!
Nemoj nam poslije doć plakat ovdje na forum....Nije da te želim uplašit...al ono...bolje da znaš nego da neznaš...:uci:

Ena
24/5/09, 12:31
Imala sam već 30 godina i nakon silnih veza ( tada sam tek počinjala da učim o astrologiji), izmaltretiram neke svoje prijatelje koji su u tome čitav život da bace pogled na karte svih mojih bitnih tipova.
Na kraju , samo sam čula rečenicu: " O neeee, pa i ovaj ima jakog Plutona". daljim eksperimentom im dam podatke svih svojih prijateljica, koje su na mene najveći uticaj imale.....moš'te misliti: Svaka jakog Plutona.

SVE su se ove veze i kontakti završili burno. Nigde nije došlo do onog spontanog prekida emocija i želje za druženjem, već svuda neke "situacije".
Primećujem da je uglavnom u ljubavnim vezama moj Pluton pravio aspekte sa muškarčevim planetama, ne obrnuto, pa sam na kraju uvek bila ja ta koja je ostavljala i nekako....hm, često čula rečenicu da sam ja TA.

Što je najgore i dalje hvatam sebe da me privlače isključivo plutonovci....ako ne zrači seksualnošću na kilometar i ako nema bar ono nešto pomalo mračno i moćno u sebi - ne registrujem ih.
Milion uspešnih jupiterovaca mi ne može zameniti jednog plutonovca, jer moja Venera u Biku užasno registruje baš te fizičke fluide i energetska zračenja, tu sam na nivou praistorijske ženke, ali će me sekstil Saturna i Venere zauzdati uvek, pa se tako namučim živa da sputam svaki razvoj situacije, jer mi razum ne dozvoljava da uđem u to.
A pritom mi je Lilit na vrhu 4 pravi trigon s Plutonom na vrhu 12 i kvadrat sa Venerom....kažu da tu svoju Lilit moram da izživim, da bih bila ja - ja, al mi nešto neda da rađam decu sa Plutonovcima (male demončiće:D).

Solar za 2009. mi je "vrlo zanimljiv", već me unapred hvata i strah i želja, jer i seksualnost s godinama sazreva.

Nego, večito me zbunjuje Mars na 29*Raka - navodni sekstil sa Plutonom na 4* Vage. Kada bi i ovo radilo, dalo bi mi mnooooga objašnjenja, al s obzirom da nisu u znacima koji prirodno mogu biti u sekstilu i za koji sam milion puta čula da ne može biti sekstil, ovo je muka. Vaga bi sa Lavom mogla da prav i sekstil, ne i sa Rakom!!!. Ipak, ponavljam, kada bi radilo, mnogo bi mi štošta bilo jasnije.

alea
24/5/09, 19:53
:eek: Ej, makni se od te osobe, bez zafrkancije. Tvoja Venera 90 njegov Pluton - ovdje si ti gubitnik jer će te on tvoju ženstvenost milom il silom, manipulativno promijenit, vječita borba da te pretvori u ono što nisi. Njegov Pluton 180 Mars - ovdje tvoj Mars gubi. Ovaj aspekt ti pojede svu živu energiju i snagu, isto ko giljotina. Tvoj Mjesec 90 Mars - emotivna ili fizička povreda od njegove strane. Bježi kud te noge nose!!!!
Nemoj nam poslije doć plakat ovdje na forum....Nije da te želim uplašit...al ono...bolje da znaš nego da neznaš...:uci:

ufff:shock: :shock:
Ali mi imamo toliko lepih medjusobnih aspekata!:(

Njegova Ve, vladar V je na mom dc i pravi 120 sa mojim vladarem Ju.:P
Vladar njegove VII i VIII je Sa i pravi sa mojom Ve 120:P
Njegov asc je u mojoj VII na mom Sa.
Moja je Ve u njegovoj VII takodje. A moj Mo u njegovoj V. Moj Ma je u njegovoj XI. Moj Ju je u njegovoj VIII:(

A njegov Pl je vladar njegove VI kuće:hm: pa nije moguće da je baš toliko crno!

A da postavim ja sinastriju? :hm:

Ena
24/5/09, 21:29
ajd postavi:D, čik ako smeš

alea
24/5/09, 22:59
Postavila, na temi primeri i pitanja, da ne offtopujem ovde.

Hajde da je neko pogleda:(

lolla
9/6/09, 23:26
Znam da je ovo malo djetinjasto jelte:D, ali nemogu odolit:haha::haha:

Mene on bolesno privlači:zviz:
Otkad sam ga prvi puta vidjela ... na ekranu:D

Moj Pluton konjuktira njegovo sunce i mars egzaktno, da ne govorim o ostatku sinastrije koja je divlja i divna..ah...što nije bližeeeeeee:bravo:

http://images.starpulse.com/Photos/pv/Gerard%20Butler-5.jpg

Lilit
10/6/09, 00:04
Ko je ovo, BTW?

lolla
10/6/09, 00:05
Dooooobar je a?:D :devil:

Moj budući muž:P

(Gerard Butler-škotski glumac)

alea
10/6/09, 00:25
Dooooobar je a?:D :devil:

Moj budući muž:P

(Gerard Butler-škotski glumac)

Aaaaa!!! Da nije to Atila Hunski?:)) Ili Spartak?:D

Ma gde ga nadje Lolla, ne znam šta imam na njegovim planetama ni on na mojim, ali...:D

Van mreže Mnemozina

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
« Odgovor #2 poslato: мај 01, 2010, 02:25:58 »
Caky
20/8/09, 22:11

Ima li primera?

Xm, ja imam u sinastriji taj aspekt...egzaktno njegov PL na mojem MA...e sad - problem je sto su se tu "nakrkali" i moj PL i MC, njegovo Sunce i SA :) ja imam konjukciju MA i PL u skorpionu, pa kad god ova konjukcija gradi aspekte u sinastriji prema planetama druge strane, jako tesko razlucim sta je tu, sto ti kazes, "okidac" i ko je veci krivac, tj. ko je od to dvoje um, a ko snaga...kako se za Pluton kaze da je "visa oktava" Marsa - a znamo da je Mars snaga, strast, nasilje, Pluton je to na kvadrat - snaga, ali sublimirana, kanalisana, nikako sirova. Pa ja sa svojim Marsom mogu na njega da skacem, grebem ga, samaram, gadjam cime stignem - on mene jednom recenicom moze povrediti vise nego ja njega sirovom fizickom snagom koju simbolise Mars. Inace, moze biti i aspekt, kao sto rekoste, pravog "lomljenja kreveta" i sexa da cuje cela ulica, ali bi to trebalo biti podrzano ostalim aspektima. Posto mislim da je PL jaci, ako je vas MA napadnut bilo kojim tezim aspektom, a vlada vam nekim od uglova ili je dispozitor SO ili vladara nekog ugla - sto kaze Dupor - "Bjezi dok je vreme"

Ena
21/8/09, 12:20
Možda ovo nije aspekt za brak baš, ali je svakako nešto što bar jednom treba proći u životu, jer je odnos strastven i pokreće, što je nekako ono što tražimo u vezama.

Caky
21/8/09, 14:09
To definitivno da :) ako su ostali aspekti dobri, sto da ne i brak? Ovo je zaista aspekt koji pokrece

DoydaMeelindy
4/11/09, 01:38
Hmmmm... Moj Mars je na 27'Vage i kao po pravilu mi "zapadaju"(haha) momci tu negde, 82 god kada je Pluton bio u Vagi i pravi konjukciju sa mojim Marsom! To je potpuno LUDILO! Instant sexualna privlacnost, energija, razvrat , explozije, implozije, havarija! Utoliko gore sto je moj Pluton u Skorpiji, 8 kuca inace gorim ko hepo-kocka! Ali sta na kraju sa tim... Cim ne dodje do ostvarenja u krevetu iz ovih ili onih razloga , krecu svadje i sustinski se ta vaskolika sexualna energija transformise u DESTRUKCIJU iz koje - ko ziv, ko mrtav.
Ne bih preporucila ukoliko osoba nema zivce od celika, ili nesto drugo od istog materjala :D

PeacefullWarrior
4/11/09, 10:45
Aaaaa!!! Da nije to Atila Hunski?:)) Ili Spartak?:D

Ma gde ga nadje Lolla, ne znam šta imam na njegovim planetama ni on na mojim, ali...:D

ovo mu je najjaca uloga http://www.youtube.com/watch?v=8-wMe9vxkWI

PeacefullWarrior
4/11/09, 10:47
Hmmmm... Moj Mars je na 27'Vage i kao po pravilu mi "zapadaju"(haha) momci tu negde, 82 god kada je Pluton bio u Vagi i pravi konjukciju sa mojim Marsom!

Ne zanosi se.
Svi 82 godiste imaju plutona bas tu... da li si bila sa celim 82 godistem?

Dakle nesto drugo tu igra igru a ne pluton.

COME ON PEOPLE I'm SAVING YOUR SOULS!

DoydaMeelindy
4/11/09, 11:54
Ne zanosi se.
Svi 82 godiste imaju plutona bas tu... da li si bila sa celim 82 godistem?

Dakle nesto drugo tu igra igru a ne pluton.

COME ON PEOPLE I'm SAVING YOUR SOULS!

Hmm.. Ne. Nisam bila sa celim 82 godistem. Kada nekoga upoznas i privuce te, uglavnom koje je godiste ne igra ulogu u smislu "Ooooo fuck, on je 82, sex ce biti super al cemo da se koljemo ko macke!" nego ides za osecajem..

PeacefullWarrior
4/11/09, 12:35
Hmm.. Ne. Nisam bila sa celim 82 godistem. Kada nekoga upoznas i privuce te, uglavnom koje je godiste ne igra ulogu u smislu "Ooooo fuck, on je 82, sex ce biti super al cemo da se koljemo ko macke!" nego ides za osecajem..\

Nema to veze. NIkakve.

Anuk
14/1/10, 09:35
Što mislite o aspektu između dvije osobe:

On Mars konjukcija Pluton ( Mars na 1 Vage Pluton na 6 Vage), ona Sunce na 3 Vage ?
On njoj sjeda na Sunce sa Marsom i Plutonom..... :shock:
Dakle kako on to djeluje na nju i/ili obrnuto ?

Ena
14/1/10, 14:35
Mars/Pluton je jako nasilan aspekt. Jel sme neko da kaže da li je bilo i fizičkih obračuna?
Tipa, šta bi u sinastriji ukazivalo na to da muškarac bije ženu?

-atina-
14/1/10, 14:56
Što mislite o aspektu između dvije osobe:

On Mars konjukcija Pluton ( Mars na 1 Vage Pluton na 6 Vage), ona Sunce na 3 Vage ?
On njoj sjeda na Sunce sa Marsom i Plutonom..... :shock:
Dakle kako on to djeluje na nju i/ili obrnuto ?

MA u Vagi je u padu /Izgonu/ tako da nije bas narocito jak, PL ovde u kombinaciji moze da mu da neku snagu, a njeno SO izmedju njih, SO jeste u Vagi u debilitaciji ali tek na 19* mada moze se reci da je slabo u Vagi...zavisi u kojim kucama je sve ovo, ja licno ne bih volela da se ovo desava u 4,8,12 i zavisi od dispozitora, koliko oni nude izlaz i na koji nacin...ne znam ali mi se cini da ona ne deluje ni malo a on nasao pa zasao mada ko zna...opet kazem slab MA njegov ali i njeno SO nije bas jako a tu je i PL a ona ukljestena...

Caky
14/1/10, 20:25
Mars/Pluton je jako nasilan aspekt. Jel sme neko da kaže da li je bilo i fizičkih obračuna?

Prvo treba da se vidi iz njegove karte da li ce da bije zenu...njegov slab ego, 'traume iz detinjstva' etc., sto bi ga navelo da bije slabije od sebe. A ovako izdvojeno bi to bio Mars osobe koja bije na Suncu, ascedentu ili njegovom vladaru druge osobe. Negde sam procitala da je u sinastrijama ubica i njihovih zrtava cest aspekt Mars ubice na AC zrtve.

Anuk
15/1/10, 10:59

Ne znam da li je bilo fizičkih obračuna...to nisam pitala.
Oni su muž (Mars, Pluton) i žena (Sunce). Tip je jako nagle prirode, a i fin izvana...to znam. Znam i to da ima jako puno seksualne energije.
Ono tipa, sex u braku redovan, a njemu premalo i stalno se žali na to.

Anuk
15/1/10, 11:02
...ne znam ali mi se cini da ona ne deluje ni malo a on nasao pa zasao mada ko zna...opet kazem slab MA njegov ali i njeno SO nije bas jako a tu je i PL a ona ukljestena...

Kako to misliš da ona ne djeluje? Misliš da je njeno djelovanje zakočeno, onemogućeno ?

Van mreže Mnemozina

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
« Odgovor #3 poslato: мај 01, 2010, 02:26:23 »
-atina-
15/1/10, 12:02
Kako to misliš da ona ne djeluje? Misliš da je njeno djelovanje zakočeno, onemogućeno ?

Ne znam kako da odgovorim na ovo pitanje ali da li mozda mozes da postavis tu njihovu sinastriju jer ovako napamet bas nije zgodno odgovarati..da bi se znalo i videlo bitno je ko cime vlada i gde je sta u njihovim kartama pa onda po uporednim da se vidi ovakonapamet ...konjukcije u uporednim horoskopima su ok i kazu da su to lepi aspekti ali kazem samo kada se natali vide i sagledaju u celosti...
Jer u vezi s njim, kako se slazu, kako funkcionisu, jer ona srecna u toj vezi..gde je njena VE koja je vl. njenog SO, koji znak, koja kuca kakve apekte ima gde pada u njegovom natalu, kakav polozaj u njegovom natalu i sinastriji ima...gde je njegova VE koja je vl ovog njegovog MA i PL...gde su im ASC,njegovo SO,...itd

MARKO
15/1/10, 13:19
Prvo treba da se vidi iz njegove karte da li ce da bije zenu...njegov slab ego, 'traume iz detinjstva' etc., sto bi ga navelo da bije slabije od sebe. A ovako izdvojeno bi to bio Mars osobe koja bije na Suncu, ascedentu ili njegovom vladaru druge osobe. Negde sam procitala da je u sinastrijama ubica i njihovih zrtava cest aspekt Mars ubice na AC zrtve.

Kod Dupora si pročitala u aforizmima, primer gde neki ludak ubija malu balerinu...

J.M.
15/1/10, 14:16
evo ovako, imali smo i VE/PL i MA/PL. i egzaktnu konj SO i MA. Prvo smo se zabavljali kao ozbiljno, hteo da me zeni itd.......ja raskkinula ne znam ni sama zasto. Jedan od retkih sa kojima sa obnovila vezu, posle 5 godina, sex neverovatan najbolji u mom zivotu. Opet hteo da me zeni, ja nisam htela. Tip je mafijoza. :D

Tristran
15/1/10, 14:29
evo ovako, imali smo i VE/PL i MA/PL. i egzaktnu konj SO i MA. Prvo smo se zabavljali kao ozbiljno, hteo da me zeni itd.......ja raskkinula ne znam ni sama zasto. Jedan od retkih sa kojima sa obnovila vezu, posle 5 godina, sex neverovatan najbolji u mom zivotu. Opet hteo da me zeni, ja nisam htela. Tip je mafijoza. :D

O konacno! Nije sve u batinanju, ima nesto i u sexu...

Preskacem mafiju, ali Ve0Pl Ma 0 Pl Mo 0 Pl
i sve to ponovo sa moje strane , tj.
Ve 120 Pl,
Ma 120 Pl,
So 120 Pl...

SVIDZA MI SE. :);)

Iako je pocelo mojom ljubomorom.

Znate onaj osecaj kad se tresete od ljubomore i smisljate
svasta opako. :devil:

Ali bolje i to, nego nesto mlako.

Valjda je vazno kako su taj Ma i Pl postavljeni u pojedinacnim natalima...

Batine donose aflikcije, ne dobro polozeni Ma i Pl(sinastrijski, ali i u svakom natalu posebno).

J.M.
15/1/10, 14:33
O konacno! Nije sve u batinanju, ima nesto i u sexu...

Preskacem mafiju, ali Ve0Pl Ma 0 Pl Mo 0 Pl
i sve to ponovo sa moje strane , tj.
Ve 120 Pl,
Ma 120 Pl,
So 120 Pl...

SVIDZA MI SE. :);)

Iako je pocelo patoloskom ljubomorom.

Znate onaj osecaj kad se tresete od ljubomore i smisljate
svasta opako. :devil: :mah:

to je super slatko na pocetku, paz da ne padnes na kraju....:D
ovo ti samo iz iskustva govorim....mada, vidis, nikad nisam bila patoloski ljubomorna. uvek je to bila ona dr strana. :hm:

Tristran
15/1/10, 14:39
Ma dobri su meni i Ma i Pl posebno...

Lose je kad me nesto zvizne po Uranu vladaru 5 ili po Mesecu u zizi t kvadrata.

Kad napravi kvadrat ili opoziciju na Me na Algolu jos crnje i gore.

Aktiviranje Saturna konjunkcijom, ili opozicija, kvadrat na Ve i Mo su isto grozni, a cak ni Mesec na mom Suncu nikako ne valja-zbog Neptuna...

Moja svetla je bolje taci trigonom, nego konjunkcijom,
jer se odmah aktivira kvadratura.

Najmanji je problem kad mi neko aktivira Ma i Pl dobrim aspektom ili konjunkcijom...sve zavisi od natala do natala.

Mada je takvih najmanje bilo. :(

O , posesivna sam ja veoma...ako nesto dozivim kao svoje.

Pa posle pricajte da sam Blizanac.
:)

Caky
15/1/10, 22:39
Kod Dupora si pročitala u aforizmima, primer gde neki ludak ubija malu balerinu...

Jok vala. Ne znam gde sam procitala konkretan primer za ove atentatore (isto bese na nekom forumu), a Mars je fizicko nasilje, tako da je logicno da se MA nasilnika nadje na nekoj licnoj planeti (ili eventualno u kvadratu) osobe nad kojom vrsi to nasilje.

alea
16/1/10, 09:49
Jok vala. Ne znam gde sam procitala konkretan primer za ove atentatore (isto bese na nekom forumu), a Mars je fizicko nasilje, tako da je logicno da se MA nasilnika nadje na nekoj licnoj planeti (ili eventualno u kvadratu) osobe nad kojom vrsi to nasilje.

E, a ja sam pročitala da najpre vlasnik ASC biva privučen osobom koja na tom stepenu ima MA, ali kasnije, kao da oseti neki strah od njega. Slilčno deluje i SA na nečijem ASC, ali i on deluje malo kasnije, pošto su to agresivne planete...pa npr. osoba SA ima tendenciju da ćuti, da ignoriše ili muči ljubomorom ( ako nije npr. u ovnu gde i SA ima nekih odlika MA), a za PL već ne znam, ali pošto on nije lična planeta, mislim da on više deluje na nekom psihološkom planu, teži tome da menja karakter osobe ASC.:roll:

@Vojvodo, i ja sam čitala tu priču o ubistvu male balerine u Duporovoj knjizi...masa međusobnih konjukcija u sinastriji.

Milica
2/2/10, 01:56

Ima li primera?

u sinastriji sam sa mojim najboljim ljubavnicima imala ko po pravilu moj Ma 0 njegov Pl-do sada nije bilo nasilja,samo jedna neverovatno dobar sex:DОvako je isto i kod mene. Mars mi je u Vagi, pa je često u konjunkciji sa Plutonom partnera, još je meni Mars vladar 5. polja....šta reći....super strast!:) ;)

Milica
2/2/10, 02:01
E, a ja sam pročitala da najpre vlasnik ASC biva privučen osobom koja na tom stepenu ima MA, ali kasnije, kao da oseti neki strah od njega. Slilčno deluje i SA na nečijem ASC, ali i on deluje malo kasnije, pošto su to agresivne planete...pa npr. osoba SA ima tendenciju da ćuti, da ignoriše ili muči ljubomorom ( ako nije npr. u ovnu gde i SA ima nekih odlika MA), a za PL već ne znam, ali pošto on nije lična planeta, mislim da on više deluje na nekom psihološkom planu, teži tome da menja karakter osobe ASC.:roll:

@Vojvodo, i ja sam čitala tu priču o ubistvu male balerine u Duporovoj knjizi...masa međusobnih konjukcija u sinastriji.
Ja sam bila 4. godine u vezi sa osobom koja je imala Mars egzaktno na mom ascedentu.
Plus je taj njegov Mars bio u kvadratu sa mojim Plutonom.
Veza nam je izgledala tako što je uvek, ali uvek on inicirao sve- on je mene jurio, on je mene muvao godinama, on je bio uporan, on je hteo da traje, on je hteo da ostanemo do kraja života zajedno....znači, on, Mars, inicijator svega...umeo je da bude i grub ( ne mislim , naravno, na fizičko maltretiranje, već na strogost prema meni :haha: , jer Mars mu jeste bio u Raku, ali Mesec u ovnu, pa je dolazio na svoju poziciju, pa kad mene mlatne moj uran iz 5. polja, on me urazumi)....i tako...on je jedan ovan-škorpijetina :lep:

MARKO
2/2/10, 08:08
.znači, on, Mars, inicijator svega

Uvek je brža planeta nosioc akcije a sporija prima uticaj, osim MO koji uvek samo prima uticaje...